Medewerkers Toneelschuur

Block

bestuur Stichting de Toneelschuur

Jan de Ridder (Voorzitter)
Els van Betten (Secretaris)
Alexander Bergher (Penningmeester)
Annet Lekkerkerker
Louis Pirenne
Jacqueline Dubois

bestuur Stichting Toneelschuur Producties

Els van Odijk (Voorzitter)
Alexander Bergher (Secretaris)
Els van Betten ( Penningmeester)
Jan de Ridder

Bestuur Steunfonds Stichting Toneelschuur

Els van Betten (Voorzitter)
Elly den Nijs (Secretaris)
Michèle Baudet

medewerkers Toneelschuur & Filmschuur

ALGEMEEN DIRECTEUR

Marelie van Rongen

Adjunct directeur

Loesje Riethof

zakelijke leiding

Henk Christophersen (a.i.)

programmering

Marelie van Rongen (theater)
Jan Uttien (film)
Kirsten Bootsma (jeugd- en jongerentheater)
Niels Nuijten (assistent theaterprogrammering)
Yuen Kwan Lo (assistent programmateam)
Marjorie Boston

fondsen- en sponsorwerving

Annette de Bock

relatiebeheer & Assistent Hoofd kassa

Loïse Wolfs

personeel & organisatie

Suzanna Maarse

receptie & secretariaat

Sanne Kruijver
Nicole van Os

financiële administratie

Petra Poll

TONEELSCHUUR PRODUCTIES

Loesje Riethof (Adjunct Directeur & Hoofd Toneelschuur Producties)
Petra Swagers (productie)
Mette Stam (productie)
Sjoerd Appelman (hoofd marketing & communicatie)
Marieke de Wildt (marketing & communicatie)
Heleen van Ham (educatie)

marketing, COMMUNICATIE & educatie Toneelschuur

Tom Schippers (hoofd)
Kirsten Bootsma
Heleen van Ham
Elsbeth Karthaus (& assistent filmprogrammering)
Marijn Bes (jr. med. marketing & communicatie)
Xenia MIller (jr. med. marketing & communicatie)

kassa & informatiebalie

Hermine Staal (hoofd)
Yvonne van Aken
Sam de Boer
Lieke van den Boogaard
Angeline Boon
Monique de Bresser
Kees Moore
Willy Veen
Magda van Vloten
Ilja Vos
Loïse Wolfs (assistent hoofd)
Liselotte Zwart

hoofd techniek & facilitaire dienst

Marco Span

techniek

Pim van den Heuvel
Isabelle Keijser
Varja Klosse
Casper Leemhuis
Ed van Liemt
Daan Ottevanger
Maarten de Rooij
Janneke Schmalgemeijer
Coen Schut

PUBLIEKSDIENST

Sem Anne van Dijk
Kim Dinh
Madelief Geus
Julia Louisa Hollander
Elsa Oushoorn
Brechje Tromp (assistent hoofd facilitaire dienst)
Mels Tuinman
Daantje Verduin
Sanne Verschuuren

filmTECHNIEK

Frans van den Berg (hoofd)
Ruben Kuhlmann

garderobe

Hanna Fleer
Anouk Harkmans
Dee Kops
Kris van Melle
Lucas Meyer
Muus Veldkamp
Magda van Vloten
Guusje Weekers
Marleen van Zon

Café Toneelschuur

Bart Dijkers