Kalender | Schuur
  • Vandaag
  • Komend weekend
  • Deze week
  • Verwacht
  • Kies datum
Je filtert op film
Wis filters

Wo 8 dec

The Power of the Dog
09:30 Film

The Power of the Dog

Jane Campion
Annette
10:00 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
12:15 Film

Un Monde

Laura Wandel
Riders of Justice
12:45 Film

Riders of Justice

Anders Thomas Jensen
The Hand of God
14:00 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst

Do 9 dec

Herr Bachmann und seine klasse
09:30 Film

Herr Bachmann und seine klasse

Maria Speth
The Hand of God
10:00 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Un Monde
12:40 Film

Un Monde

Laura Wandel
Annette
14:00 Film

Annette

Leos Carax
Don’t Look Up
14:15 Film

Don’t Look Up

Adam McKay

Vr 10 dec

The Rescue
09:30 Film

The Rescue

Jimmy Chin
Don’t Look Up
10:00 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Annette
11:45 Film

Annette

Leos Carax
The Hand of God
12:50 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Spencer
14:30 Film

Spencer

Pablo Larraín
Un Monde
15:30 Film

Un Monde

Laura Wandel

Za 11 dec

The Hand of God
09:30 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Annette
10:30 Film

Annette

Leos Carax
Don’t Look Up
12:10 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Un Monde
13:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
The Truffle Hunters
15:00 Film

The Truffle Hunters

Michael Dweck
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst

Zo 12 dec

Un Monde
09:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Don’t Look Up
09:45 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Silence of the Tides
11:15 Film

Silence of the Tides

Pieter-Rim de Kroon
The Hand of God
12:35 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Finale Shoot Your Shot #17
14:00 Film

Finale Shoot Your Shot #17

Annette
14:15 Film

Annette

Leos Carax
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst

Ma 13 dec

The Hand of God
09:30 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Annette
10:00 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
12:15 Film

Un Monde

Laura Wandel
Herr Bachmann und seine klasse
13:00 Film

Herr Bachmann und seine klasse

Maria Speth
Don’t Look Up
14:00 Film

Don’t Look Up

Adam McKay

Di 14 dec

Don’t Look Up
09:30 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
A King in New York
10:00 Film

A King in New York

Charles Chaplin
The Hand of God
12:15 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
The Truffle Hunters
12:30 Film

The Truffle Hunters

Michael Dweck
Annette
14:20 Film

Annette

Leos Carax
Un Monde
15:15 Film

Un Monde

Laura Wandel

Wo 15 dec

Un Monde
09:30 Film

Un Monde

Laura Wandel
Riders of Justice
10:00 Film

Riders of Justice

Anders Thomas Jensen
Don’t Look Up
11:15 Film

Don’t Look Up

Adam McKay
Annette
12:30 Film

Annette

Leos Carax
The Hand of God
14:15 Film

The Hand of God

Paolo Sorrentino
Captain Nova
15:15 Film, Jeugd/Familie

Captain Nova8+

Maurice Trouwborst

Zo 19 dec

Expat Cinema: Amélie
14:30 Film

Expat Cinema: Amélie

Di 21 dec

Dag van de Korte Film
15:15 Film

Dag van de Korte Film

Wo 22 dec

Dag van de Korte Film voor kinderen
15:30 Film, Jeugd/Familie

Dag van de Korte Film voor kinderen4+

Kerstvakantie