Programma (op datum) | Schuur
  • Datum vanaf
  • Verwacht

Hier vind je ons programma over­zich­te­lijk op datum gerang­schikt. Liever in één overzicht welke voor­stel­lingen we allemaal op het programma hebben staan? Je kunt ons programma ook op titel bekijken.

Ma 23 mei

France
21:15 Film
Bruno Dumont
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Di 24 mei

Housewitz
11:00 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Nobody Has To Know
11:15 Film
Bouli Lanners
Les Olympiades
12:45 Film
Jacques Audiard
France
13:30 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
15:00 Film
Clio Barnard
Eyimofe
16:30 Film
Arie Esiri
Ich bin dein mensch
17:00 Film
Maria Schrader
Leedvermaak Trilogie
18:30 Theater
Het Nationale Theater
New Order
19:00 Film
Michel Franco
Ali & Ava
19:15 Film
Clio Barnard
France
21:00 Film
Bruno Dumont
L'événement
21:15 Film
Audrey Diwan

Wo 25 mei

Nobody Has To Know
11:00 Film
Bouli Lanners
Eyimofe
11:15 Film
Arie Esiri
Housewitz
13:10 Documentaire
Oeke Hoogendijk
L'événement
14:15 Film
Audrey Diwan
Ali & Ava
14:45 Film
Clio Barnard
Les Olympiades
16:30 Film
Jacques Audiard
France
16:45 Film
Bruno Dumont
Leedvermaak Trilogie
18:30 Theater
Het Nationale Theater
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
In Another Country
19:30 Film
Salomonsoordeel
19:30 Theater
TG Ilay
Ich bin dein mensch
21:00 Film
Maria Schrader
New Order
21:30 Film
Michel Franco

Do 26 mei

Mamma Boe - op zoek naar thuis
11:00 Familiefilm
Christian Ryltenius
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
Ook muizen gaan naar de hemel
12:30 Familiefilm
Denisa Grimmová
Leave No Traces
13:15 Film
Jan Pawel Matuszynski
Belle
14:15 Familiefilm
Mamoru Hosoda
France
16:20 Film
Bruno Dumont
L'événement
17:00 Film
Audrey Diwan
Leedvermaak Trilogie
18:30 Theater
Het Nationale Theater
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Huda's Salon
19:15 Film
Hany Abu-Assad
Illusions Perdues
21:00 Film
Xavier Giannoli
Feast
21:15 Film
Tim Leyendekker

Vr 27 mei

Housewitz
11:00 Documentaire
Oeke Hoogendijk
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
New Order
12:40 Film
Michel Franco
L'événement
13:30 Film
Audrey Diwan
Belle
14:30 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Illusions Perdues
16:00 Film
Xavier Giannoli
Feast
17:00 Film
Tim Leyendekker
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Huda's Salon
19:15 Film
Hany Abu-Assad
Krave
20:30 Dans
SHIFFT - Jasper van Luijk - DOX
Leave No Traces
21:00 Film
Jan Pawel Matuszynski
France
21:15 Film
Bruno Dumont
Doorgedraaid
22:00 DJ
Eclectische mix van stijlen

Za 28 mei

Ook muizen gaan naar de hemel
11:00 Familiefilm
Denisa Grimmová
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
L'événement
13:30 Film
Audrey Diwan
Belle
14:00 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Leave No Traces
15:45 Film
Jan Pawel Matuszynski
France
16:30 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Feast
19:15 Film
Tim Leyendekker
Krave
20:30 Dans
SHIFFT - Jasper van Luijk - DOX
Illusions Perdues
21:00 Film
Xavier Giannoli
Huda's Salon
21:15 Film
Hany Abu-Assad

Zo 29 mei

Mamma Boe - op zoek naar thuis
11:00 Familiefilm
Christian Ryltenius
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
Feast
12:30 Film
Tim Leyendekker
France
13:15 Film
Bruno Dumont
Belle
14:30 Familiefilm
Mamoru Hosoda
Illusions Perdues
16:00 Film
Xavier Giannoli
Schuur Gigs: Sterre Nacca
17:00 Live muziek
Sterre Nacca
Ali & Ava
17:00 Film
Clio Barnard
Expat Cinema: Illusions Perdues
19:00 Film
Xavier Giannoli
Huda's Salon
19:15 Film
Hany Abu-Assad
Leave No Traces
21:15 Film
Jan Pawel Matuszynski

Ma 30 mei

Ali & Ava
11:00 Film
Clio Barnard
Ich bin dein mensch
11:15 Film
Maria Schrader
L'événement
13:30 Film
Audrey Diwan
New Order
14:00 Film
Michel Franco
Leave No Traces
16:00 Film
Jan Pawel Matuszynski
France
16:15 Film
Bruno Dumont
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Huda's Salon
19:15 Film
Hany Abu-Assad
Illusions Perdues
21:00 Film
Xavier Giannoli
Feast
21:15 Film
Tim Leyendekker

Di 31 mei

Ich bin dein mensch
11:00 Film
Maria Schrader
Ali & Ava
11:15 Film
Clio Barnard
Housewitz
13:15 Documentaire
Oeke Hoogendijk
New Order
14:00 Film
Michel Franco
L'événement
15:00 Film
Audrey Diwan
Illusions Perdues
16:00 Film
Xavier Giannoli
Feast
17:15 Film
Tim Leyendekker
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
Huda's Salon
19:15 Film
Hany Abu-Assad
Apocalyps
20:00 Theater
Leave No Traces
21:00 Film
Jan Pawel Matuszynski
France
21:15 Film
Bruno Dumont

Wo 1 jun

Ali & Ava
11:00 Film
Clio Barnard
Feast
11:15 Film
Tim Leyendekker
New Order
13:00 Film
Michel Franco
Leave No Traces
13:15 Film
Jan Pawel Matuszynski
Belle
15:00 Familiefilm
Mamoru Hosoda
France
16:20 Film
Bruno Dumont
Huda's Salon
17:30 Film
Hany Abu-Assad
Ali & Ava
19:00 Film
Clio Barnard
The Wailing
19:30 Film
Apocalyps
20:00 Theater
KISHAN
20:30 Dans
Illusionary Rockaz Company
Illusions Perdues
21:00 Film
Xavier Giannoli

Do 2 jun

Apocalyps
20:00 Theater
KISHAN
20:30 Dans
Illusionary Rockaz Company

Vr 3 jun